Wyniki konkursu MOLIKI KSIĄŻKOWE

Przepraszamy za mały poślizg z ogłoszeniem wyników konkursu, ale dopadła nas jelitówka i dosłownie chodziliśmy po czterech.

Wybór trójki zwycięzców był niezwykle trudny, narada rodzinna bardzo burzliwa, ponieważ każda z nadesłanych prac była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Spieszymy więc by poinformować Was o wygranych!

Zwycięzcami zostają :

4,5 letnia Maja

otrzymuje

 

 

 

 

 

Gabrysia

otrzymuje

 

 

 

 

 

3-letnia Dominika

otrzymuje

 

 

 

 

 

Zwycięzców prosimy o przesłanie danych wysyłkowych na mail marika@polozna-online.pl

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej zabawy, która pojawi się na blogu niebawem!

Udostępnij wpis:
  Kategorie: Porady. Autor: Marika Kaczmarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  O Marika Kaczmarek

  Jestem położną z kilkuletnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższe Studia Magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu o kierunku Położnictwo. Doświadczenie zawodowe zdobywam głównie podczas pracy w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Prywatnie jestem mamą 3-letniej Sary i 7-miesięcznego Arturka. Czas spędzony z dziećmi uważam za wyczerpujący aczkolwiek bardzo radosny i pełen wrażeń czas :) Staram się by dzieciństwo moich maluchów obfitowało w ogrom miłości i dobrą zabawę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>