Piosenki dla dzieci


,,Piosenka jest dobra na wszystko…” jak mówią znane słowa utworu Kabaretu Starszych Panów. Jest również świetną zabawą, urozmaiceniem wolnego czasu, rozwija dziecko, ćwiczy jego pamięć. Przed nami długie jesienne wieczory, chłodniejsze dni. Jest wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu z dziećmi, do jednych z nich zaliczamy śpiewanie do czego gorąco namawiamy!


Poniżej przedstawiamy listę ciekawych piosenek dla Waszych pociech wraz z adresami linków:

1. Mucha w mucholocie

2. Cztery słonie

3. Cukierki, cukierki

4. Boogie Woogie.

5. Centrum Uśmiechu-Gruszka

6. Rolnik pole orze.

7. Mini Disco-Kaczuszki

8. Lili i Plaf – Spacer to przygoda zdrowa

9.Lili i Plaf – Uwierz w siebie

10.Jadą misie.

11.Zostań moją przyjaciółką

12. Kotki dwa

13.Czarne jagódki.

14. Jedzie pociąg.

15.Krasnoludki.

16.Dziadek Lulka.

17. Szybko-Nie Wiem Kto

Kategorie: Dzieci. Tagi: . Autor: Joanna Zasimowicz-Głucha. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Joanna Zasimowicz-Głucha

Witam. Mam na imię Joanna i jestem położną z kilkuletnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższe Studia Magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu o kierunku Położnictwo. Początkowo doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Obecnie jestem położną środowiskowo-rodzinną. Sprawuję opiekę nad kobietami w ciąży, połogu i noworodkami. Wiem, jak ogromnym zaufaniem darzą mnie pacjentki stąd pomysł na ten blog - udzielenie specjalistycznych, fachowych informacji z dziedziny położnictwa i ginekologii. Mam nadzieję,że niejednej kobiecie pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości oraz udzielić informacji na nurtujące pytania. Prywatnie jestem mamą rocznej Dominiki. W pracy dzielę się z innymi kobietami własnym doświadczeniem połączonym z wiedzą merytoryczną. Moje zainteresowania to: medycyna,psychologia,genetyka i antropologia. Uwielbiam podróże, dobrą kuchnię oraz długie rozmowy o wszystkim i o niczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>