Puzzle dla najmłodszych – świetna zabawa już dla 2-latka

POLECAM!!

Puzzle dla najmłodszych.

Odkąd moja córeczka dostała od mojej koleżanki swoje pierwsze puzzle potrafiła układać je godzinami. Dlatego na święta Bożego Narodzenia kupiłam jej kolejne, które od samego początku przypadły jej do gustu.

Pociąg z alfabetem to absolutny hit. Po ułożeniu wszystkich wagoników ma 2 m długości.

Zwierzątka i pojazdy to tylko nie które z wzorów, które proponuje firma produkująca puzzle.

Polecam serdecznie bo puzzle są wykonane z grubego kartonu i jak na razie żaden nie został zniszczony a układane są codziennie po kilka razy.

Puzzle firmy :

MAXIM Puzzle i gry

Kategorie: Polecamy mamom. Autor: Marika Kaczmarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Marika Kaczmarek

Jestem położną z kilkuletnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższe Studia Magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu o kierunku Położnictwo. Doświadczenie zawodowe zdobywam głównie podczas pracy w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Prywatnie jestem mamą 3-letniej Sary i 7-miesięcznego Arturka. Czas spędzony z dziećmi uważam za wyczerpujący aczkolwiek bardzo radosny i pełen wrażeń czas :) Staram się by dzieciństwo moich maluchów obfitowało w ogrom miłości i dobrą zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>