Czas do przedszkola

Czas leci nieubłaganie. Ani się obejrzałam a córeczka idzie już do przedszkola. Wspólne przedpołudniowe zabawy z mama zastąpią jej zabawy wśród rówieśników.

Pierwsze chwile w nowym miejscu z dala od mamy to trudny czas dla dziecka i dla mamy (chyba nawet bardziej ;) ) dlatego postanowiłam ten ważny fakt przyodziać w ozdobne i przyjemne dla oka elementy. Każde dziecko do przedszkola otrzymuje worek a w nim kapcie i ewentualne rzeczy na zmianę. Jak jednak w gąszczu dziecięcych ubranek sprawić by zawsze wszystkie trafiały spowrotem do nas? Trzeba je podpisać :)

Markery brudzą i nie wyglądają ładnie a wyszywanki pochłaniają wiele czasu, dlatego z Sarą postanowiłyśmy, że jej rzeczy zostaną oklejone!

Zamówienie złożyłyśmy w sklepie internetowym TUTAJ

Zamówiłyśmy wprasowanki. Wybrałyśmy obrazek oraz podałyśmy imię i nazwisko. Potem wystarczyło tylko żelazko, by rzeczy Sary oznaczyć. Wprasowanki są wodoodporne, niespieralne i niezmazywalne.

A oto co nam z oklejania wyszło :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>