Projekt SAMO SIĘ – tydzień siódmy

Siódmy tydzień Samosiowego projektu upłynął nam pod znakiem piłek wszelkiego rodzaju i maści. Synek bardzo lubi turlające się, okrągłe i kolorowe kulki, które nierzadko chowają mu się w różnych zakamarkach. Wykorzystaliśmy owe zamiłowanie synka do piłeczek by choć troszkę zmusić go do przemieszczania się o własnych siłach. Maluch jest leniuszkiem i do tej pory (tj. 10miesiecy) nie chciało mu się zbytnio ruszać z miejsca.

Piłki okazały się trafnym wyborem :)

————>>>>> PROJEKT SAMO_SIĘ <<<<<———–

Mijający tydzień to temat : A piłka toczy się

Kategorie: Kreatywnie z dzieckiem. Autor: Marika Kaczmarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Marika Kaczmarek

Jestem położną z kilkuletnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższe Studia Magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu o kierunku Położnictwo. Doświadczenie zawodowe zdobywam głównie podczas pracy w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Prywatnie jestem mamą 3-letniej Sary i 7-miesięcznego Arturka. Czas spędzony z dziećmi uważam za wyczerpujący aczkolwiek bardzo radosny i pełen wrażeń czas :) Staram się by dzieciństwo moich maluchów obfitowało w ogrom miłości i dobrą zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>